Jarná brigáda na školskom dvore

Jarná brigáda

Vážení rodičia a priatelia základnej školy na Ostredkovej 14,

už sa roztopil sneh a ukazujú sa škody, ktoré nám tu zanechala zima, ako aj iné nedostatky na školskom dvore, ktoré s Vašou pomocou vieme veľmi ľahko odstrániť. 

Ak sa v sobotu 04.05.2019 v doobedňajších hodinách nechcete nudiť doma, kaziť si oči pozeraním televízie, ani ničiť Váš krásny gauč tlakom Vašej váhy, pozývame Vás na čerstvý vzduch, kde v kruhu svojich známych i neznámych a priateľov budeme sa venovať vylepšeniu našich postáv a kardiovaskulárneho systému. 

Máme rôzne pomôcky na cvičenie od lopát a hrablí cez štetce až po fúriky, takže určite si každý príde na svoje.

Takže ešte raz Vás vyzývam heslom "V zdravom tele zdravý duch" na jarnú detoxikáciu, skrášlenie fyzického vzhľadu, prebudenie svalových buniek a formovanie postavy ešte včas pred plavkovým obdobím, aby ste nemuseli nič schovávať.

Ak máte doma obľúbenú lopatu, s ktorou by ste chceli pracovať, kľudne si ju zoberte so sebou, ostatní dostanú náradie v škole.

Nakoľko sa jedná o skrášlenie školy, školského dvora, nemali by zostať doma ani deti, ktoré si určite užijú aj prácu ako aj výsledok našej práce.

OZ ZRPŠ Ostredková a Základná škola z vlastných zdrojov prispeli na drobné občerstvenie, aby sme nemuseli riešiť problémy s dehydratáciou pracujúcich rodičov a detí.

Tešíme sa na stretnutie s Vami, viac informácií prinesieme po zasadnutí OZ ZRPŠ